menu o nas nasze psy szczenięta galeria wystawy kontakt


Champion Polski
Młodzieżowy Champion Polski
Sweet Nest LUCKY STAR
"Laki"
seal & white dog
DOB 24.11.2014
CEA, CL, TNS NORMAL BY PARENTS
MDR1 DNA NORMAL
IGS DNA NORMAL
PRA/CEA/KAT - (2016 - niedotknięty)
Gonioscopy - niedotknięty
HD-A ED-0-0
OCD - free
Reproduktor
PT-1, AO


Sweet Nest LUCKY STAR to syn naszej Tofi i wnuk Sweetie. Piękny samiec o doskonałym eksterierze, na wystawach psów zawsze doskonale oceniany. Jest Młodzieżowym Championem Polski i Championem Polski. Laki ukończył kurs psa towarzyszącego PT-1 zakończony egzaminen, który zdał na ocenę doskonałą. W stawce 10 psów zajął 2 miejsce i 195/200 punktów. Laki trenuje także agility. Ma świetne predyspozycje do tej dyscypliny. Ma za sobą pierwsze starty na zawodach agility w klasie AO, które należały do bardzo udanych, a swoje przebiegi ukończył na czołowych lokatach .
Laki jest reproduktorem, ale kryje wyłącznie wybrane suczki z uprawnieniami hodowlanycmi ZKwP.
Niesie kolory: sobolowy, ee-red, czekoladowy, tricolor i prawdopodobnie niebieski

Osoby zainteresowane ewentualnym kryciem proszone są o kontakt telefoniczny lub e-mail. Laki jest udostępniany jako reproduktor jedynie dla suczek zarejestowanych w ZKwP i posiadających uprawnienia hodowlane zgodne z regulaminem ZKwP(FCI)
Champion Polski
CANDY Krotejov
"Candy"
black & white bitch
DOB 27.08.2010
PRA/CEA/KAT - (2014 - niedotknięta)
Gonioscopy -niedotknięta
CEA,TNS,CL DNA - normal
HD-A ED-0-0
OBI-0 , PT-1 , A 1CANDY przyjechała do nas z Czech. Moja "faworyta" :-) Ma ogromny potencjał do psich sportów. Nie mając jeszcze jednego roku, z powodzeniem zdała egzamin PT-1 i OBI-0. Trenuje ze mną agility, obedience. Świetnie łapie frisbee. Podczas treningów skupiona na pracy, zmotywowana, czuła na każdy gest przewodnika. Jest psem bezkonfliktowym, przyjaznym dla ludzi i zwierząt. Pies niemal idealny :-)Sweet Nest SPECIALLY FOR ME
"Tofi"
black tricolor bitch
DOB 29.05.2012
PRA/CEA/KAT- (2014 - niedotknięta )
Gonioscopy - niedotknięta
CEA DNA - normal by parents
CL, TNS - normal by parents
HD - A ED-0-0
PT - 1


Toffi to długo wyczekiwana przez nas, córka naszej Sweetie. Po rodzicach odziedziczyła doskonały eksterier. Jest suczką ,która od pierwszych chwil zawładnęła moim sercem. Słodką suczką, która chwilami swoimi pomysłami rozbawia nas do łez. Zdała egzamin PT-1 z oceną dobrą, ukończyła również szkolenie pod kątem agility, choć sport ten nie bardzo przypadł jej do gustu. Z powodzeniem konkuruje na wystawach, gdzie do tej pory zawsze była oceniana na ocenę doskonałą. Ma rozoczęty Chamionat Polski.
Pl. Jr. Ch. Pl. Jr. W'08
Never Never Land
POETRY IN MOTION
"SWEETIE"
black & white bitch
DOB 16.05.2007
CEA DNA NORMAL
CL, TNS NORMAL BY PARENTS
PRA, CEA, KAT (NORMAL)
HD-A, ED 0-0Never Never Land Poetry in Motion "Sweetie" to nasz pierwsza suczka rasy border collie. Aktualnie już weteranka, ale wciąż energiczna, chętna do zabawy i współpracy z człowiekiem. Kocha frisbee. Jest to jej ukochane zajęcie. Pomimo wieku wciąż ma doskonały eksterier piękną szatę i wydajny ruch.
Pl. Jr. Ch. Club Winner'10
KIKINA Farma Stekot
płowa
DOB 29.04.2009
HD-A


FARMA STEKOT "Kikina" suczka rasy owczarek pirenejski. Przyjechała do nas z Czech. Jest zwariowana i odrobinę szalona. Zdolna do wszystkiego aby zadowolić "pańcię". Ukończyła kurs posłuszeństwa z doskonałym wynikiem. Ćwiczymy z nią agility, frisbee .Jest niesamowicie szybka i skoczna, właściwie nie ma wysokości na którą nie skoczy ;-)


copyright: Lidia Kowalewska ©
e-mail: herro2000@op.pl
made by herro
2009